Gladiatus Robot Abonelik

Abonelik Seçenekleri

Uyarı: Eğer ilk üyeliğiniz ise 1 günlük alarak kullanım klavuzundan nasıl kullancağınızı çözdükten sonra satın alınız. Kullanamayacağınızı düşünüyorsanız satın almayınız! Botun tüm özellikleri çalışmaktadır!

Nasıl Abone Olabilirim ? Aboneliğimi nasıl tanımlayabilirim ?

Abonelik Avantajları

B Class Abonelik
Temel üyelik avantajlarının yanında; giriş yaptığınız üyeliğinizdeki 1 lobby üzerindeki 1 tane karakteri bot ile kasabileceksiniz. Lobby anlamı: Herhangi bir hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkan karakter listesine "Lobby" denir! Bu listedeki 1 tane karakteri kasabilirsiniz.
S+ Class Abonelik
Temel üyelik avantajlarının yanında; giriş yaptığınız üyeliğinizdeki 1 lobby üzerindeki tüm karakterleri bot ile kasabileceksiniz. Lobby anlamı: Herhangi bir hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkan karakter listesine "Lobby" denir! Bu listedeki tüm karakteri aynı anda kasabilirsiniz. Bu Class'ta Facebook üzerinden giriş yapıyorsanız 1 den fazla karakter kasmak için facebook girişinizi mail tanımlayarak değiştirmeniz gerekmekte. Facebook güvenliğiniz nedeniyle 1 den fazla karaktere giriş sayalamazsınız!

Temel Avantajları

Gladiatus Robot Bot
Size aşağıdakiler dahil bir dizi uygulama ve oyun içerisinde olağan üstü gelişme olanağı sağlayan ücretsiz Gladiatus Robot Bot indirin:
Proxy Özelliği, Akıllı Hareket, Game Browser, Durum Penceresi, Rapor Penceresi, Oto-Keşif, Oto-Zindan, Oto-Arena, Oto-Sirkturma, Oto-Çalışma, Oto-Eğitim, Oto-Müzayede, Oto-Medical, Oto-Kasa, Oto-Etkinlik, Oto-Dökümhane özelliklere sahip olan robotumuz.
Gelişim Üzerine İstek
Gladiatus Robot gelişime açık bir yazılım olduğu için abonelerimizin isteği doğrultusunda güncellemelere yön vermek mümkün. Sizlerin yönlendirmeleriyle bu güzel özellikler arasına nicesi katılabilir.
Arkadaş Canlısı Destek
Her an her hangi bir probleminizi yada isteğinizi iletebileceğiniz bireysel destek. APP vereceğimiz kullanıcı adını ekleyerek size özel bireysel desteğinizi arkadaş canlısı olan ekip üyemiz ile tanışmanız mümkün.
...
...
...
...
AKTİF
Tüm Windows Sürümlerinde!
Gereksinimler!
Copyright © 2019 GR-Software, All Rights Reserved.